American Beauty Car Show 2014

American Beauty Car Show on ainult ameerika autodele mõeldud vabaõhuüritus, mille raames toimuvad näitus, kokkutulek ja kiirendusvõistlus. Tegemist on suurima omataolise üritusega Baltikumis. Toimub aastast 2001.

TOIMUMISKOHT
Haapsalu Piiskopilinnus ja Kiltsi lennuväli

AUTONÄITUS
Näitus toimub lossihoovis. Kuna lossihoov ei ole väga suur siis mahub sinna ca 100 autot.

KLASSIKUD, CUSTOMID, HOT RODID, MUSKELAUTOD, TRUCK`ID & VAN`ID, KLUBID
Näitusele sissepääs on limiteeritud – kuni 1985 a valmistatud ameerika päritolu autod – klassikud, customid, hot rodid, muskelautod, truck`id ja van`id. Erandina näeb ka mõnda uuemat autot, samuti näeb kiirendus- ja sportautosid.

ŽÜRII JA PUBLIKU LEMMIK
Žürii teeb valiku kaheksas erinevas kategoorias, üks võitja kategooria kohta. Samuti valib oma lemmiku publik. Lisaks üllatusauhinnad.

AUHINNATSEREMOONIA
Auhinnatseremoonia toimub laupäeval kell 19.00. Ole kindlasti kohal!

KOKKUTULEK
Lossihoovi taga on telkla, mis on ühtlasi ka kokkutuleku ala. Telklasse pääseb ainult ameerika päritolu autoga.

KIIRENDUSVÕISTLUS
Rajal ainult ameerika autod, tänavasõiduautodest kuni võistlusautodeni. Seega palju suitsu ja kiireid aegu. Auhinnafond on 10000 $!

CRUISINGUD
Reede hilisõhtul toimub naiste cruising, roolis tohivad olla ainult naised! Pühapäeval toimub traditsiooniline läbi linna cruising, kuhu kogunevad kõik näitusel ja telklas olnud autod, lisaks veel spetsiaalselt cruisinguks kohale sõitnud autod. Cruisingut tuleb tänavale vaatama väga suur hulk rahvast, seda lihtsalt peab nägema!

KONTSERDID
Reedel ja laupäeval saab kuulata parimat muusikat nii Eesti kui ka välisartistide esituses. Kahel päeval astuvad üles Uriah Heep, Matchbox, Arch Enemy, Amaranthe, Pete Anderson & The Swamp Shakers, Winny Puhh ja Lenna.

Kontakt: abcs@american.ee

Sama linna sündmused